Modne dzieci, dobrze czy źle

W ostatnim czasie coraz więcej pojawia się zdjęć dzieci, wystylizowanych niczym modele z okładek czasopism. Modne buty, mini garnitury, czy suknie balowe. Oczywiście konieczne są też ray-bany bo jakżeby inaczej.

Dzieci te oczywiście wyglądają uroczo, są piękne, modne, mają idealnie ścięte włosy lub bujne loki, aż chce się je fotografować. Zawszę są uśmiechnięte, ubierają się lepiej niż większość „przeciętnych ludzi”, a na ich stylizacje rodzice pewnie przeznaczają fortuny. Jenak czy to nie przesada? Czy dzieci nie powinny być dziećmi, zamiast modelami? Wiadomo, że są wydarzenia, czy też uroczystości, na które wypada ubrać dziecko ładniej niż zwykle.

Natomiast dzieci powinny mieć swobodę, powinny czuć się dobrze w swoich ciuchach, żeby bez problemu mogły się bawić z rówieśnikami. Nie pozwolimy przecież dziecku w garniturze wskoczyć do piaskownicy, albo zjeżdżać ze zjeżdżalni. We wszystkim więc trzeba mieć umiar. Można stroić dzieci, ale tylko wtedy kiedy sytuacja tego wymaga, na co dzień pozwólmy im być dziećmi.

Post Author: kambery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *