Gdzie szukać kosmetycznych (i nie tylko) inspiracji?

Moja najlepsza przyjaciółka niedługo bierze ślub. Staram się jej pomagać jak tylko mogę. Cała ta sytuacja natchnęła mnie jednak do poruszenia innego tematu – gdzie szukać kosmetycznych czy modowych inspiracji? Oprócz tego bloga oczywiście 😉 Mam kilka pomysłów – więcej w rozwinięciu.

makijaż
Warto mieć sprawdzone blogerki, których opiniom ufamy.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że ślub to jedna impreza, w trakcie jakiej młoda żona ma wyglądać wyjątkowo. Większa część pań tego dnia umawia sprawdzone makijażystki, czy fryzjerki. Tygodniami szukają sukni i dodatków, tak aby tego dnia prezentować się wyjątkowo. Wskazane jest natomiast przygotowania rozpocząć na długo przed tym wydarzeniem. Nie wystarczy bowiem zamaskować mankamenty, najlepiej jest się ich pozbyć.

Dobrze jest zasięgnąć sugestii w powyższym zakresie, na ten moment posiadamy dostęp do wielu blogów modowo urodowych, z jakich jesteśmy w stanie czerpać podpowiedzi. Jednym z takich blogów jest lovely things – przyjemna nazwa oraz lekkie wpisy. Można sprawdzić przy okazji jakie są najświeższe rabaty na kosmetyki oraz, te które dobrze jest nabyć. Takich miejsc w internecie jest rzecz jasna dużo więcej i bez problemu wyszukamy coś dla siebie.

Wystarczy tylko odpowiednio popatrzeć. Jak najbardziej wiadomym jest, że każda dziewczyna posiada inny rodzaj skóry, a włosy każdej kobiety wymagają czegoś zupełnie innego. Niemniej jednak zdarza się, że  dzięki takim blogom jesteśmy w stanie znaleźć kosmetyki, po jakie same byśmy nigdy nie wyciągnęły ręki na sklepowej półce. Dzięki zbadaniu wielu rad jesteśmy w stanie zdecydować o tym, czy w dalszym ciągu pragniemy zakupić konkretny kosmetyk, czy też lepiej nie tracić na niego pieniędzy. Jeśli odpowiednio wcześnie zaczniemy dbać o naszą skórę oraz włosy, mniej czasu będziemy musiały im przeznaczyć w dniu ślubu. Na dodatek, zastosowanie poprawniej rutyny pielęgnacyjnej skóry, umożliwi nam już zawsze zdrowo wyglądać.

Post Author: kambery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *